21 Şubat 2016

Doğru SPF (Sender Policy Framework) Yapılandırması

Özellikle son on yılda Spam ile savaşmak için onlarca takla atmaya başladı insanoğlu. DKIM‘ler, DNSSEC‘ler derken SPF (Sender Policy Framework) diye bir standart daha girdi sistem yöneticisinin hayatına. Tabi hepsi yararlı şeyler, maksat istenmeyen mailler gelmesin, hayat daha kolay olsun.

18 Eylül 2020

Logo Bordro Plus 7252 Sayılı Kanun Sgk Teşviki

Bu yazımızda Bordro Plus ürününde 4447 sayılı kanun 26 numaralı geçici maddesi nasıl kullanılır? Logo Bordro Plus 7252 Sgk teşviki kanunu kullanımı nasıldır? Sorularını yanıtlayacağız.

26 Haziran 2018

E-Arşiv Faturası Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bu yazımızda e-arşivin tam olarak ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını, kimlerin e-arşiv faturası kullanması gerektiğini ve e-arşiv uygulamasından son haberleri bir araya getirdik.

19 Haziran 2018

e-Fatura Nedir, e-Faturanın Avantajları Nelerdir?

Hem zamandan hem paradan tasarruf etmek için siz de e-Fatura sistemine dahil olabilir ve fatura süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz. Peki e-fatura nedir, ne gibi avantajlar getirir, nasıl kullanılır? Tüm bu soruların cevabını bu yazımızda veriyoruz.

14 Haziran 2019

Logo, 2019’da da Türkiye’nin En Değerli Bilişim Markası

Dünyanın önde gelen marka değerlendirme şirketi Brand Finance, bu yıl 12’ncisini hazırladığı “Türkiye’nin En Değerli ve Güçlü Markaları” çalışmasının sonuçlarını açıkladı. Listenin 71’inci sırasında yerini alan Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım kuruluşu Logo Yazılım, bu yıl da bilişim sektörünün en değerli markası oldu.

14 Haziran 2019

Defter Raporu Beratı ve ERP Ürünleri Üzerinden Hazırlanması

Elektronik defter uygulamasına dâhil olanlar tarafından ilgili olduğu ayı takip eden üçüncü ayın son gününe kadar Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgi İşlem Sistemine yüklenmesi gereken “Elektronik Defter Beratları”nın yapısı revize edilmiştir.

BİZE ULAŞIN

TEL: 0312 385 65 90

info@ebsbilgisayar.com

Adres;

Uzay Çağı Cad. Ayık İş Merkezi
No:82/C-6 PK: 06374
Ostim/Yenimahalle - ANKARA